FATİH TİLEV - DECO ERFA EV DEKORASYONU VE İÇ MİMARLIK HİZMETLERİ

Deco & Tilevhome firmamız Bursa'da koltuk tasarımı, ahşap boyama, teak bakımı, yüz ve model değişimi sektöründe 1980'den beri eğitimli uzman personel ve ekibiyle sizlere hizmet vermektedir.

Firmamız güler yüzü, dürüstlük ve kaliteli hizmeti prensip edinmiştir. Herhangi bir rahatsızlık tekrar menmunniyeti sağlamayı garanti eder.

Deco Tilev Home yaşadığınız mekanlara anlam ve güzellik katabilmek için ; kalite, estetik, konfor, renk ve zerafetinden taviz vermeden çalışıyor, sizin istediğiniz gibi üretiyor ve sizlere sunuyor.

Sektörünün Bursa'daki en kaliteli yerel üretimini gerçekleştirirken Deco & Tilev Home kalitesini mekanlara taşıyor.

Deco & Tilevhome
Deco Erfa

Koltuk Tasarımı

Farklı renk, materyal ve tarzda fonksiyonel tasarımlar ile sizleri bekliyoruz. Kullanış ve dizaynın birleştiği, eski ve yeninin harmanlandığı muhteşem tasarım koltuklar.

Yüz ve Model Değişimi

İskeleti hala sağlam olan ürünlerinize yüz değişimi yaparak yenileyebiliriz. Model ve yüz değişimi için hemen bizimle iletişime geçin.

Ahşap Boyama ve Teak Bakımı

Teak ağacı doğal olarak dokusunda yağ içerir bundan dolayı özel bir bakım gerekmektedir, Usta ekibimiz ahşap boyama ile hem onarım hemde yeniden renklendirme konusunda size yardımcı olacaklardır.

TESPİT - TASARIM - MÜŞTERİ ONAY - ÜRETİM

  • Ahşap Boya ve
    Teak Bakımı
  • Sandalye
  • Koltuk
  • Berjer
Ahşap ve Eskitme Boya Çalışmaları Deco & Tilevhome
Eskimiş Yatak Odası, Yemek Odası, Oturma Grubu, Banyo Dolabı, Mutfak Dolabı her türlü boya hizmeti vermekteyiz.
Ceviz, venge, meşe, fındık, naturel boya, eskime veya istediğiniz renk seceneklerimiz ile hizmetinizdeyiz.
Ürünler onarılıp, macun işlemlerini gördükten sonra zımparalanıp, boyası tamamlanır.
Mobilyalarınız evinizden itina ile alınıp deneyimli usta ekibimiz tarafından tamir bakım onarım ve cilası yapılıp yine itina ile zamanında evinize teslim edilir.

Mobilyalarınız evinizden itina ile alınıp deneyimli ekibimiz tarafından tamir, bakım,onarım ve cilası yapıldıktan sonra, Müşteri memnuniyeti onay ve gereği için Atölyemize davet edilir. Müşterinin onayından sonra mütabık kalınarak taahhüt verilen zamanda itina ile evinize teslim edilir.
Hayal ettiğiniz veya beğendiğiniz sandalye yi zevkinize uygun renk ve desenlerde kumaş ile kaplanması

Okul, otel, cafe, restorant, yurt, hastane, bar ve diğer işletmelerinizi imalattan özel olarak tasarlanmış ürünleri ile dekore ederek siz de ev rahatlığını müşterilerinizle buluşturabilir; kendi konseptinizi oluşturarak hizmet kalitenizi zevkli dekorasyon önerileri ile birleştirip müşterilerinize sunabilirsinmiz.
Oturma odalarımızı dizayn ederken alanın merkezinde bulunan koltuk takımları en çok dikkat edilen dekorasyon öğelerini oluşturur ve bu yüzden de koltuk takımı tercihlerimizi yaparken estetik açıdan oldukça dikkatli ve seçici davranırız. Ancak koltuk takımı satın alırken veya yenilerken dikkat etmemiz gereken en önemli şey aslında koltukların konforlu olup olmadığıdır. Estetiği de ikinci plana atmadan hem şık hem de konforlu koltuklarla dizayn edilen oturma odası ve salonlara sahip olmayı kim istemez ki?

Bazen bir koltuk, sadece bir koltuktan çok daha fazlasıdır. Her biri sizin için özel üretilip sizi sarıp sarmalamaya hazır, kitap okumak, dinlenmek, uyumak için sizi bekleyen güzellikler.
Bütün mobilyalarınızın arasında, kendine özel duruşuyla ve sahibinin zevkine göre seçilmiş özel dizaynıyla berjer daima farkını ortaya koyacaktır.

Berjer, bazen bebeğinizin odasında en yakın yardımcınız, bazen kitaplığınızın yanında, özel aydınlatması ve sapladığı rahatlıkla zamanın nasıl geçtiğini anlayamayacağınız bir okuma zevki sunabilir. Üzerine kurulduğunuzda dizinizi izleyebilir, küçük tamir işlerinizi ya da ufak örgü ve nakış denemelerinizi keyifle yapabilirsiniz. Yapılış amacı gereği, kullanılan kaliteli minderleri ve geniş ve yüksek arkalığı sayesinde vücut sıcaklığınızı korumanıza yardımcı olacağı için, soğuk bir kış gününde de en büyük yardımcınız olacaktır. Berjer, hareket ettirilmesi oldukça kolay bir mobilya olduğu için rahatlıkla pencerenizin önüne çekebilir, karın ya da yağmurun tadını çıkarabilirsiniz.
Hizmetlerimiz

Müşteri Yorumları

Show all

Deco Erfa

Deco & Tilev Home firmamız Bursa'da koltuk tasarımı, ahşap boyama, teak bakımı, yüz ve model değişimi sektöründe 1980'den beri eğitimli uzman personel ve ekibiyle sizlere hizmet vermektedir.

Bize Ulaşın

İhsaniye Mah.Esentepe Cad. Ardıç Sok.Modern Sit.A Blok No.1 Nilüfer/Bursa Tel & Faks:+90 (224) 246 99 12 GSM:+90 (532) 294 35 96 Email:info@decoerfa.com Web:http://www.decoerfa.com
© 2018 - DECO & TİLEVHOME